اتاق نشیمن با خطوط عمودی

اتاق نشیمن با خطوط عمودی

کسی را سراغ دارید که نخواهد ساعتی را در این مکان دنج و زیبا بنشیند و لذت ببرد. تصویر بخشی از یک اتاق نشیمن را نشان می‌دهد. در این بخش کوچک عناصر زیادی وجود دارد که به دلیل هماهنگی در طرح و رنگ این کنج را دلپذیر کرده است.

دیواری که پنجره‌ای نه چندان بزرگ سفید رنگ دارد. چارچوب پنجره همانند یک قاب عکس است. حتی قاب عکس‌هایی که در دو طرف پنجره نصب شده‌اند نیز مشابه قاب پنجره هستند. یکی از عناصر چشم‌گیر این کنح رنگ و طرح کاغذ دیواری است. طرح راه‌راه و رنگ سبز کم‌رنگ و پر‌رنگ و سفید جلوه خاصی به این دیوار بخشیده است. پرده به گونه‌ای انتخاب شده است که قاب پنجره دیده شود و پرده به صورت کشویی به سمت بالا جمع می‌شود.

تشابه رنگ مبلمان حصیری با رنگ کاغذ دیواری هوشمندانه است. هم‌چنین تشکچه‌ها و کوسن‌های سفید تنها رنگی است که می‌توان برای آن در نظر گرفت. اما در میان این همه رنگ‌های سرد، نیاز به رنگ گرم احساس می‌شود که برای آن از یک میز قهوه‌ای گرد استفاده شده است. گل‌های روی میز به رنگ سفید هستند و لطافت این کنج را تکمیل کرده‌اند.

انتخاب زیراندازی به رنگ رنگین‌کمان بسیار هوشمندانه بوده است. شاید در نگاه اول به نظر برسد این زیرانداز رنگارنگ فضا را شلوغ کرده است اما طرح راه‌راه آن که با طرح کاغذ دیواری هماهنگ است، موجب عمق بخشیدن به فضا می‌شود.

پیشنهاد:

  • اگر میز رنگ دیگری داشته باشد می‌توان از رومیزی با رنگ گرم استفاده کرد.

  • در فضایی که چارچوب پنجره و قاب عکس‌ها همگی مربع شکل هستند بهتر است از میز گرد استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *