تلفیق رنگ‌های کرم و سفید برای آشپزخانه

تلفیق رنگ‌های کرم و سفید برای آشپزخانه

تصویر آشپزخانه‌ای زیبا، بزرگ و روشن را نشان می‌دهد.

پنجره‌های مشبک سفید در سراسر آشپزخانه  قرار دارند و زيباترين جلوه بصری را به این فضا بخشیده‌اند. به طوری که آنجا را به یک مکان دیدنی تبديل کرده‌اند. نورگیری که در سقف تعبیه شده این فضا را روشن‌تر کرده است. گاهی با نگاه کردن به آسمان در این فضا می‌توان احساسی تکرارناشدنی را تجربه کرد. استفاده از رنگ‌ سفید در سقف، دیوارها و پنحره‌ها، همچنین رنگ کرم روشن در کابینت‌ها، کف‌پوش، جزیره میانی آشپزخانه و حتی صندلی‌ها به دلبازترشدن این فضا کمک شایانی کرده‌اند.

عنصر غالب به کار رفته در این فضا مثل: کابینت‌ها، پنجره‌ها و سایر تزئینات چوب است و با سنگ کردن كف و جزیره میانی و سطح رويی کابینت‌ها ارتباط خوبی بین این عناصر برقرار شده است.

استفاده از پنل چوبی در بالای جزیره زیبایی چراغ‌ها و محیط را چند برابر کرده است. وجود گلدان سفید زیبا با گل‌هایي به رنگ بنفش بهترین گزینه برای این مکان است که نگاه‌ها را به خوبی به سوی خود جلب مي‌كند.

قرار دادن دو گلدان در وسط و سمت چپ آشپزخانه احساس زنده بودن فضا را القا مي‌کند. ابعاد و اندازه متفاوت پنجره‌ها خستگی را از چشم‌ها می‌گیرد. کابینت‌ها ساده و زیبا طراحی شده‌اند و از هرگونه تجملاتی دور هستند. استفاده از آويزهاي ظریف بالای جزیره با نور صورتی کم‌رنگ و نورهای مخفی تنوع نوری خوبی را پدید آورده است. استفاده از صندلی‌های گرد نیز بهترین انتخاب برای این فضا است که با وجود اشکال مربع مستطیل فراوان نرمی خوبی را به این محیط داده‌اند.

نکته: تلفیق رنگ کرم و سفید به خوبی انجام شده است. قسمت‌های بالایی سفید و قسمت‌های پایین این مکان به رنگ کرم است. این انتخاب رنگ و تقسیم‌بندی فضا را یکدست و منظم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *